UB3C-220RF1
RiedonRiedon
UB3C-220RF1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UB3C-220RF1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 220 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.UB3C-220RF1.pdf2.UB3C-220RF1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UB3C-220RF1
Številka dela UB3C-220RF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 220 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134934 pcs Podatkovni list 1.UB3C-220RF1.pdf2.UB3C-220RF1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Serija UB Odpornost 220 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena UB3C-220
UB3C-220-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 220 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Sestava Wirewound