UB5C-1R1F1
RiedonRiedon
UB5C-1R1F1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UB5C-1R1F1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 1.1 OHM 5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.UB5C-1R1F1.pdf2.UB5C-1R1F1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UB5C-1R1F1
Številka dela UB5C-1R1F1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 1.1 OHM 5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147803 pcs Podatkovni list 1.UB5C-1R1F1.pdf2.UB5C-1R1F1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.500" L (5.50mm x 12.70mm)
Serija UB Odpornost 1.1 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 1.1 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound