UB5C-250RF1
RiedonRiedon
UB5C-250RF1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UB5C-250RF1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 250 OHM 5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.UB5C-250RF1.pdf2.UB5C-250RF1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UB5C-250RF1
Številka dela UB5C-250RF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 250 OHM 5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 207352 pcs Podatkovni list 1.UB5C-250RF1.pdf2.UB5C-250RF1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.500" L (5.50mm x 12.70mm)
Serija UB Odpornost 250 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 696-1074
UB5C-250
UB5C-250-ND
UB5C-250RF1-ND
UB5C250RF1
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 250 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Sestava Wirewound