USR2C-33RB8
RiedonRiedon
USR2C-33RB8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: USR2C-33RB8
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 33 OHM 10W 0.1% TO220
Podatkovni listi: USR2C-33RB8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije USR2C-33RB8
Številka dela USR2C-33RB8 Proizvajalec Riedon
Opis RES 33 OHM 10W 0.1% TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6643 pcs Podatkovni list USR2C-33RB8.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±3ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Velikost / dimenzija 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm)
Serija USR Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-2 Druga imena USR 2-T220B 33.00 OHM 0.1% 3PPM
USR 2-T220B 33.00 OHM 0.1% 3PPM-ND
USR 2-T220B 33.00 OHM D 0.1% 3PPM
USR 2-T220B 33.00 OHM D 0.1% 3PPM-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 33 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor TO-220-2 Metal Foil Sestava Metal Foil