02K80A-40ML5
RosenbergerRosenberger
02K80A-40ML5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 02K80A-40ML5
Proizvajalec / znamka: Rosenberger
Opis izdelka CONN RPC2.92 JACK R/A 50OHM SMD
Podatkovni listi: 02K80A-40ML5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 02K80A-40ML5
Številka dela 02K80A-40ML5 Proizvajalec Rosenberger
Opis CONN RPC2.92 JACK R/A 50OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5341 pcs Podatkovni list 02K80A-40ML5.pdf
Voltage Rating 250V Zaključek ščita Screw
Serija RPC Pakiranje -
Druga imena 1868-1013
276708
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pristanišč 1 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 500 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izguba vstavka - Ingress Protection -
Vključuje 3 pcs - 1 Connector, 2 Screws Impedanca 50 Ohm
Barva ohišja Gold Frekvenca - maks 40GHz
Lastnosti Mounting Hardware Tip pritrjevanja Threaded
Dielektrični material Polyetheretherketone (PEEK) natančen opis 2.92mm Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Surface Mount, Right Angle Solder
Končaj stika Solder Vrsta priključka Jack, Female Socket
Slog konektorja 2.92mm Center kontaktne plošče Gold