10S641-271E3
RosenbergerRosenberger
Rosenberger
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10S641-271E3
Proizvajalec / znamka: Rosenberger
Opis izdelka PRECISION SP BULKHEAD PLUG
Podatkovni listi: 10S641-271E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10S641-271E3
Številka dela 10S641-271E3 Proizvajalec Rosenberger
Opis PRECISION SP BULKHEAD PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1329 pcs Podatkovni list 10S641-271E3.pdf
Serija * Druga imena 105157
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Connector
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
10SEP120M+TSS
10SEP120M+TSS
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V T/H