100MU152MA13216
RubyconRubycon
100MU152MA13216 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100MU152MA13216
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 1500PF 20% 100VDC 1206
Podatkovni listi: 100MU152MA13216.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100MU152MA13216
Številka dela 100MU152MA13216 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 1500PF 20% 100VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51995 pcs Podatkovni list 100MU152MA13216.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 100MU0.001503216X
100MU0.001503216X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 1500pF Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1500pF Aplikacije DC Link, DC Filtering