100MU473MA23216
RubyconRubycon
100MU473MA23216 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100MU473MA23216
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.047UF 20% 100VDC 1206
Podatkovni listi: 100MU473MA23216.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100MU473MA23216
Številka dela 100MU473MA23216 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.047UF 20% 100VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29858 pcs Podatkovni list 100MU473MA23216.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1189-2509-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 0.047µF Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije DC Link, DC Filtering