100USC1800MEFCSN30X25
RubyconRubycon
100USC1800MEFCSN30X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100USC1800MEFCSN30X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 1.100USC1800MEFCSN30X25.pdf2.100USC1800MEFCSN30X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100USC1800MEFCSN30X25
Številka dela 100USC1800MEFCSN30X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34465 pcs Podatkovni list 1.100USC1800MEFCSN30X25.pdf2.100USC1800MEFCSN30X25.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.77A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.1855A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1800µF