100USC3300MEFCSN25X50
RubyconRubycon
100USC3300MEFCSN25X50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100USC3300MEFCSN25X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 1.100USC3300MEFCSN25X50.pdf2.100USC3300MEFCSN25X50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100USC3300MEFCSN25X50
Številka dela 100USC3300MEFCSN25X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36214 pcs Podatkovni list 1.100USC3300MEFCSN25X50.pdf2.100USC3300MEFCSN25X50.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.06A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.669A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-2764
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose