100YXF47MEFC10X16
RubyconRubycon
100YXF47MEFC10X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100YXF47MEFC10X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100YXF47MEFC10X16.pdf2.100YXF47MEFC10X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100YXF47MEFC10X16
Številka dela 100YXF47MEFC10X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 351276 pcs Podatkovni list 1.100YXF47MEFC10X16.pdf2.100YXF47MEFC10X16.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 203mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 290mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 100YXF47MEFC10X16-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 310 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF