100YXG390MEFC18X25
RubyconRubycon
100YXG390MEFC18X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100YXG390MEFC18X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100YXG390MEFC18X25.pdf2.100YXG390MEFC18X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100YXG390MEFC18X25
Številka dela 100YXG390MEFC18X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81860 pcs Podatkovni list 1.100YXG390MEFC18X25.pdf2.100YXG390MEFC18X25.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 819.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.49A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 100YXG390MEFC18X25-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 57 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF