100YXG6.8MEFC5X11
RubyconRubycon
100YXG6.8MEFC5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100YXG6.8MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100YXG6.8MEFC5X11.pdf2.100YXG6.8MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100YXG6.8MEFC5X11
Številka dela 100YXG6.8MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1116709 pcs Podatkovni list 1.100YXG6.8MEFC5X11.pdf2.100YXG6.8MEFC5X11.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 23.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 55mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 2.3 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6.8µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6.8µF Aplikacije General Purpose