100YXH180MEFC18X16
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100YXH180MEFC18X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100YXH180MEFC18X16.pdf2.100YXH180MEFC18X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100YXH180MEFC18X16
Številka dela 100YXH180MEFC18X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69181 pcs Podatkovni list 1.100YXH180MEFC18X16.pdf2.100YXH180MEFC18X16.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija YXH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 515mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.03A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 96 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 180µF Aplikacije General Purpose