100ZL120MEFCG412.5X20
RubyconRubycon
100ZL120MEFCG412.5X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100ZL120MEFCG412.5X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100ZL120MEFCG412.5X20.pdf2.100ZL120MEFCG412.5X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100ZL120MEFCG412.5X20
Številka dela 100ZL120MEFCG412.5X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 167877 pcs Podatkovni list 1.100ZL120MEFCG412.5X20.pdf2.100ZL120MEFCG412.5X20.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 522.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.045A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 94 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 120µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose