100ZL390MEFC16X31.5
RubyconRubycon
100ZL390MEFC16X31.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100ZL390MEFC16X31.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100ZL390MEFC16X31.5.pdf2.100ZL390MEFC16X31.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100ZL390MEFC16X31.5
Številka dela 100ZL390MEFC16X31.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89491 pcs Podatkovni list 1.100ZL390MEFC16X31.5.pdf2.100ZL390MEFC16X31.5.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 962.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.75A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 41 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose