100ZL82MEFCG412.5X16
RubyconRubycon
100ZL82MEFCG412.5X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100ZL82MEFCG412.5X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100ZL82MEFCG412.5X16.pdf2.100ZL82MEFCG412.5X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100ZL82MEFCG412.5X16
Številka dela 100ZL82MEFCG412.5X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217783 pcs Podatkovni list 1.100ZL82MEFCG412.5X16.pdf2.100ZL82MEFCG412.5X16.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 367.5mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 130 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 82µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 82µF