100ZLH68MEFCT810X16
RubyconRubycon
100ZLH68MEFCT810X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100ZLH68MEFCT810X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100ZLH68MEFCT810X16.pdf2.100ZLH68MEFCT810X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100ZLH68MEFCT810X16
Številka dela 100ZLH68MEFCT810X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 292380 pcs Podatkovni list 1.100ZLH68MEFCT810X16.pdf2.100ZLH68MEFCT810X16.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLH Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 68µF