10MH722MEFC5X7
RubyconRubycon
10MH722MEFC5X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10MH722MEFC5X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10MH722MEFC5X7.pdf2.10MH722MEFC5X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10MH722MEFC5X7
Številka dela 10MH722MEFC5X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1548762 pcs Podatkovni list 1.10MH722MEFC5X7.pdf2.10MH722MEFC5X7.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MH7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 38mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 57mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF