10MS5220MEFC8X5
RubyconRubycon
10MS5220MEFC8X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10MS5220MEFC8X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10MS5220MEFC8X5.pdf2.10MS5220MEFC8X5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10MS5220MEFC8X5
Številka dela 10MS5220MEFC8X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 836996 pcs Podatkovni list 1.10MS5220MEFC8X5.pdf2.10MS5220MEFC8X5.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija MS5 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 174mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 10MS5220MEFC8X5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose