10PK22000MEFC18X35.5
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10PK22000MEFC18X35.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.10PK22000MEFC18X35.5.pdf2.10PK22000MEFC18X35.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10PK22000MEFC18X35.5
Številka dela 10PK22000MEFC18X35.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57591 pcs Podatkovni list 1.10PK22000MEFC18X35.5.pdf2.10PK22000MEFC18X35.5.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija PK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.565A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22000µF Aplikacije General Purpose