10SGV470M10X10.5
RubyconRubycon
10SGV470M10X10.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10SGV470M10X10.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 1.10SGV470M10X10.5.pdf2.10SGV470M10X10.5.pdf3.10SGV470M10X10.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10SGV470M10X10.5
Številka dela 10SGV470M10X10.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija SGV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 440mA @ 120Hz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 10SGV470M10X10.5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF