10SWZ47MR25
RubyconRubycon
10SWZ47MR25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10SWZ47MR25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 10SWZ47MR25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 10SWZ47MR25
Številka dela 10SWZ47MR25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5025 pcs Podatkovni list 10SWZ47MR25.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SWZ
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.8A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 1189-1519-6 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhm natančen opis 47µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose