10TZV1000M10X10.5
RubyconRubycon
10TZV1000M10X10.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10TZV1000M10X10.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 1.10TZV1000M10X10.5.pdf2.10TZV1000M10X10.5.pdf3.10TZV1000M10X10.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10TZV1000M10X10.5
Številka dela 10TZV1000M10X10.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TZV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 850mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-1521-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 80 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF
Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
10TZV100M6.3X6.1
10TZV100M6.3X6.1
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Na zalogi: 408486 pcs
Prenesi: 10TZV100M6.3X6.1.pdf
RFQ
10TWL47KEFC8X11.5
10TWL47KEFC8X11.5
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 47UF 10% 10V RADIAL
Na zalogi: 575299 pcs
Prenesi: 10TWL47KEFC8X11.5.pdf
RFQ
10TYG9
10TYG9
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: LINE FILTER 440VAC 10A CHASS MNT