10WXA2200MEFC12.5X16
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10WXA2200MEFC12.5X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10WXA2200MEFC12.5X16.pdf2.10WXA2200MEFC12.5X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10WXA2200MEFC12.5X16
Številka dela 10WXA2200MEFC12.5X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 239266 pcs Podatkovni list 1.10WXA2200MEFC12.5X16.pdf2.10WXA2200MEFC12.5X16.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija WXA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 885.5mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF