10YXG470MEFCTA8X9
RubyconRubycon
10YXG470MEFCTA8X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10YXG470MEFCTA8X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10YXG470MEFCTA8X9.pdf2.10YXG470MEFCTA8X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10YXG470MEFCTA8X9
Številka dela 10YXG470MEFCTA8X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 614734 pcs Podatkovni list 1.10YXG470MEFCTA8X9.pdf2.10YXG470MEFCTA8X9.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija YXG Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF