10ZL1000MEFCT810X16
RubyconRubycon
10ZL1000MEFCT810X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10ZL1000MEFCT810X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10ZL1000MEFCT810X16.pdf2.10ZL1000MEFCT810X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10ZL1000MEFCT810X16
Številka dela 10ZL1000MEFCT810X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 694266 pcs Podatkovni list 1.10ZL1000MEFCT810X16.pdf2.10ZL1000MEFCT810X16.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 858mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.43A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 10ZL1000MEFCT810X16-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 38 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF