10ZL680MEFCTA8X16
RubyconRubycon
10ZL680MEFCTA8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10ZL680MEFCTA8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10ZL680MEFCTA8X16.pdf2.10ZL680MEFCTA8X16.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 10ZL680MEFCTA8X16
Številka dela 10ZL680MEFCTA8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 367250 pcs Podatkovni list 1.10ZL680MEFCTA8X16.pdf2.10ZL680MEFCTA8X16.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 547.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 995mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 56 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose