10ZLG470MEFCT78X11.5
RubyconRubycon
10ZLG470MEFCT78X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10ZLG470MEFCT78X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10ZLG470MEFCT78X11.5.pdf2.10ZLG470MEFCT78X11.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10ZLG470MEFCT78X11.5
Številka dela 10ZLG470MEFCT78X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 495584 pcs Podatkovni list 1.10ZLG470MEFCT78X11.5.pdf2.10ZLG470MEFCT78X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 36 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose