10ZLH3300MEFC12.5X20
RubyconRubycon
10ZLH3300MEFC12.5X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10ZLH3300MEFC12.5X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10ZLH3300MEFC12.5X20.pdf2.10ZLH3300MEFC12.5X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10ZLH3300MEFC12.5X20
Številka dela 10ZLH3300MEFC12.5X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 167121 pcs Podatkovni list 1.10ZLH3300MEFC12.5X20.pdf2.10ZLH3300MEFC12.5X20.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.736A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.48A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 10ZLH3300MEFC12.5X20-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 17 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3300µF