10ZLJ2200M10X25
RubyconRubycon
10ZLJ2200M10X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10ZLJ2200M10X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10ZLJ2200M10X25.pdf2.10ZLJ2200M10X25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 10ZLJ2200M10X25
Številka dela 10ZLJ2200M10X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158889 pcs Podatkovni list 1.10ZLJ2200M10X25.pdf2.10ZLJ2200M10X25.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.03A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.9A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 24 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose