121MPE273J
RubyconRubycon
121MPE273J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 121MPE273J
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.027UF 5% 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: 121MPE273J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 121MPE273J
Številka dela 121MPE273J Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.027UF 5% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90002 pcs Podatkovni list 121MPE273J.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serija MPE
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1189-2133
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.027µF Film Capacitor 400V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT