160MXG470MEFCSN20X30
RubyconRubycon
160MXG470MEFCSN20X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160MXG470MEFCSN20X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: 1.160MXG470MEFCSN20X30.pdf2.160MXG470MEFCSN20X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160MXG470MEFCSN20X30
Številka dela 160MXG470MEFCSN20X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47909 pcs Podatkovni list 1.160MXG470MEFCSN20X30.pdf2.160MXG470MEFCSN20X30.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.62A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.43A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF