160PX22MEFC10X12.5
RubyconRubycon
160PX22MEFC10X12.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160PX22MEFC10X12.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: 1.160PX22MEFC10X12.5.pdf2.160PX22MEFC10X12.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160PX22MEFC10X12.5
Številka dela 160PX22MEFC10X12.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 356159 pcs Podatkovni list 1.160PX22MEFC10X12.5.pdf2.160PX22MEFC10X12.5.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija PX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 92mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 138mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF