160TXW330MEFC18X25
RubyconRubycon
160TXW330MEFC18X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160TXW330MEFC18X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: 1.160TXW330MEFC18X25.pdf2.160TXW330MEFC18X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160TXW330MEFC18X25
Številka dela 160TXW330MEFC18X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42558 pcs Podatkovni list 1.160TXW330MEFC18X25.pdf2.160TXW330MEFC18X25.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija TXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.18A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.65A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1103
160TXW330MEFCEFR18X25
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.083" (27.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose