16ML120MEFC8X5
RubyconRubycon
16ML120MEFC8X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ML120MEFC8X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16ML120MEFC8X5.pdf2.16ML120MEFC8X5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ML120MEFC8X5
Številka dela 16ML120MEFC8X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 648440 pcs Podatkovni list 1.16ML120MEFC8X5.pdf2.16ML120MEFC8X5.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ML Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 132mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 120µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 120µF