16ST225MB23225
RubyconRubycon
16ST225MB23225 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ST225MB23225
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ST225MB23225
Številka dela 16ST225MB23225 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30894 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 1189-1795-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 2.2µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 2.2µF