16TRV4700M16X21.5
RubyconRubycon
16TRV4700M16X21.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16TRV4700M16X21.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: 1.16TRV4700M16X21.5.pdf2.16TRV4700M16X21.5.pdf3.16TRV4700M16X21.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
150 pcs
375 pcs
525 pcs
750 pcs
1875 pcs
3750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16TRV4700M16X21.5
Številka dela 16TRV4700M16X21.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija TRV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-3543-2
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 41 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4700µF