16YXF3300MEFCGC16X25
RubyconRubycon
16YXF3300MEFCGC16X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16YXF3300MEFCGC16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16YXF3300MEFCGC16X25.pdf2.16YXF3300MEFCGC16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16YXF3300MEFCGC16X25
Številka dela 16YXF3300MEFCGC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95100 pcs Podatkovni list 1.16YXF3300MEFCGC16X25.pdf2.16YXF3300MEFCGC16X25.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija YXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.48A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.85A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 34 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose