16YXG2200MEFCT810X20
RubyconRubycon
16YXG2200MEFCT810X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16YXG2200MEFCT810X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16YXG2200MEFCT810X20.pdf2.16YXG2200MEFCT810X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16YXG2200MEFCT810X20
Številka dela 16YXG2200MEFCT810X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232750 pcs Podatkovni list 1.16YXG2200MEFCT810X20.pdf2.16YXG2200MEFCT810X20.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXG Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF