16YXG3300MEFC18X20
RubyconRubycon
16YXG3300MEFC18X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16YXG3300MEFC18X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16YXG3300MEFC18X20.pdf2.16YXG3300MEFC18X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16YXG3300MEFC18X20
Številka dela 16YXG3300MEFC18X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103972 pcs Podatkovni list 1.16YXG3300MEFC18X20.pdf2.16YXG3300MEFC18X20.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija YXG Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3300µF