16YXG4700MEFCGC18X25
RubyconRubycon
16YXG4700MEFCGC18X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16YXG4700MEFCGC18X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16YXG4700MEFCGC18X25.pdf2.16YXG4700MEFCGC18X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16YXG4700MEFCGC18X25
Številka dela 16YXG4700MEFCGC18X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78707 pcs Podatkovni list 1.16YXG4700MEFCGC18X25.pdf2.16YXG4700MEFCGC18X25.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.198A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.14A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 19 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije General Purpose