16ZLH220MEFC6.3X11
RubyconRubycon
16ZLH220MEFC6.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ZLH220MEFC6.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16ZLH220MEFC6.3X11.pdf2.16ZLH220MEFC6.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ZLH220MEFC6.3X11
Številka dela 16ZLH220MEFC6.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1059440 pcs Podatkovni list 1.16ZLH220MEFC6.3X11.pdf2.16ZLH220MEFC6.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 540mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1726
16ZLH220MEFC6.3X11-ND
16ZLH220MEFC63X11
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 94 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF