16ZLJ2200M12.5X20
RubyconRubycon
16ZLJ2200M12.5X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ZLJ2200M12.5X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16ZLJ2200M12.5X20.pdf2.16ZLJ2200M12.5X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ZLJ2200M12.5X20
Številka dela 16ZLJ2200M12.5X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 144860 pcs Podatkovni list 1.16ZLJ2200M12.5X20.pdf2.16ZLJ2200M12.5X20.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.82A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.6A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1153
16ZLJ2200M125X20
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 25 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF