16ZLQ330MEFC6.3X11
RubyconRubycon
16ZLQ330MEFC6.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ZLQ330MEFC6.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 16V T/H
Podatkovni listi: 1.16ZLQ330MEFC6.3X11.pdf2.16ZLQ330MEFC6.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ZLQ330MEFC6.3X11
Številka dela 16ZLQ330MEFC6.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 866599 pcs Podatkovni list 1.16ZLQ330MEFC6.3X11.pdf2.16ZLQ330MEFC6.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija ZLQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 341mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-3627 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 92 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose