16ZLS3900MEFC12.5X35
RubyconRubycon
16ZLS3900MEFC12.5X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ZLS3900MEFC12.5X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16ZLS3900MEFC12.5X35.pdf2.16ZLS3900MEFC12.5X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ZLS3900MEFC12.5X35
Številka dela 16ZLS3900MEFC12.5X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121505 pcs Podatkovni list 1.16ZLS3900MEFC12.5X35.pdf2.16ZLS3900MEFC12.5X35.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.499A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.57A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2581
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 12 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3900µF