2.5SW470M-ND
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2.5SW470M-ND
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi: 2.5SW470M-ND.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2.5SW470M-ND
Številka dela 2.5SW470M-ND Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76718 pcs Podatkovni list 2.5SW470M-ND.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SW
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 2.5SW470MX
2.5SW470MX-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.114" (2.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm natančen opis 470µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose