200BXF180MEFC18X20
RubyconRubycon
200BXF180MEFC18X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200BXF180MEFC18X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200BXF180MEFC18X20.pdf2.200BXF180MEFC18X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200BXF180MEFC18X20
Številka dela 200BXF180MEFC18X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47736 pcs Podatkovni list 1.200BXF180MEFC18X20.pdf2.200BXF180MEFC18X20.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija BXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.013A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.25A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 180µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 180µF