200KXW270MEFC16X30
RubyconRubycon
200KXW270MEFC16X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200KXW270MEFC16X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200KXW270MEFC16X30.pdf2.200KXW270MEFC16X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200KXW270MEFC16X30
Številka dela 200KXW270MEFC16X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63886 pcs Podatkovni list 1.200KXW270MEFC16X30.pdf2.200KXW270MEFC16X30.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija KXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 870mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.218A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1169
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 45 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose