200LLE4.7MEFCTA6.3X11
RubyconRubycon
200LLE4.7MEFCTA6.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200LLE4.7MEFCTA6.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200LLE4.7MEFCTA6.3X11.pdf2.200LLE4.7MEFCTA6.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200LLE4.7MEFCTA6.3X11
Številka dela 200LLE4.7MEFCTA6.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 558473 pcs Podatkovni list 1.200LLE4.7MEFCTA6.3X11.pdf2.200LLE4.7MEFCTA6.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija LLE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 49mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 98mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4.7µF